Ogród wraz z altaną i grilem

W zacisznym miejscu za Motelem Łużyckim znajduje się ogród wraz z altaną i grillem. Goście hotelowi w miesiącach letnich mogą jeść posiłki na świeżym powietrzu i wypoczywać w ogrodzie. To świetne miejsce na każdy rodzaj imprezy na otwartym powietrzu zarówno dla rodzin jak i większych grup zorganizowanych.


W zadaszonej altanie w której znajduje się grill jest 45 miejsc siedzących. Przy sprzyjającej aurze możemy dodać dodatkowe stoły i krzesła, aby zapewnić obsługę większej ilości osób.

Do Państwa dyspozycji jest obsługa kelnerska, nagłośnienie i grill na którym możecie sami przyrządzać doskonałe potrawy przygotowane przez naszą kuchnię.


Jeśli szukacie miejsca na wolnym powietrzu na zorganizowanie spotkania klasowego, poprawin, urodzin czy obiadu biznesowego to doskonała propozycja na udany event.


Ogród wraz z grillem jest dostępny od maja do września. Grupy powinny dokonywać wcześniejszych rezerwacji. Ceny imprez plenerowych są ustalane indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy.Galeria zdjęć - Ogród wraz z altaną i grilemW powyższej galerii umieszczone sa wybrane zdjęcia. O ile chcesz, aby zdjęcia z Twojego pobytu u nas zostały opublikowane na stronie daj nam o tym znać. Chętnie utworzymy osobną galerię lub dołączymy Twoje fotografie do odpowiedniego albumu. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami z pobytu u nas i przesyłania referencji.