Sala kominkowa

Sala kominkowa znajduje się obok sali restauracyjnej. Serwujemy w niej śniadania dla naszych gości w postaci szwedzkiego bufetu. Kilkanaście stolików pozwala na znalezienie dla wszystkich dyskretnego miejsca. Sala kominkowa posiada osobną toaletę, wyjście na ogród, nagłośnienie.

W sali w zależności od ustawienia możemy zaoferować do 50 miejsc siedzących. Organizowane są w niej wieczorki poetyckie i muzyczne. Na sali zainstalowany jest duży telewizor LCD, tak aby można było wspólnie obejrzeć film, mecz czy prezentację multimedialną.

Po połączeniu z przylegającą do niej Salą Barokową otrzymujemy około 65 miejsc, gdzie możemy zorganizować dla Państwa zamknięta imprezę.

W miesiącach letnich goście maja bezpośredni dostęp z tej sali do ogrodu i altany.

Na sali często organizowane są spotkania pracowników administracji i okolicznych firm.

Dyskretna atmosfera - nie zakłócana przez gości hotelowych. Doskonałe miejsce na kolacje we dwoje, romantyczny wieczór. W sali z reguły brzmi nastrojowa muzyka.Galeria zdjęć - Sala kominkowaW powyższej galerii umieszczone sa wybrane zdjęcia. O ile chcesz, aby zdjęcia z Twojego pobytu u nas zostały opublikowane na stronie daj nam o tym znać. Chętnie utworzymy osobną galerię lub dołączymy Twoje fotografie do odpowiedniego albumu. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami z pobytu u nas i przesyłania referencji.