Motel Łużycki

"Motel Łużycki" to wygodny, nowoczesny i znakomicie usytuowany obiekt o wysokim standardzie wyposażenia i równie wysokiej jakości oferowanych usług.

Nasz motel jest zlokalizowany bezpośrednio przy trasie Zgorzelec - Jelenia Góra. Dzięki temu bardzo łatwo do nas trafić, a bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta pozwala na atrakcyjne wykorzystanie czasu spędzanego w Lubaniu.

"Motel Łużycki" jest otwarty przez cały rok. Jest jednym z ładniejszych i bardziej komfortowych obiektów tego typu w okolicy. Położenie w Lubaniu, czyni go świetną bazą wypadową do Czech (ok.15 km), Niemiec (ok. 25 km) oraz w Karkonosze (ok. 70 km). Pomagamy w organizacji grupowych wyjazdów w Sudety i Karkonosze oraz zwiedzanie okolicznych miast i obiektów turystycznych (Zamek Czocha, Saksonia, Frydland, Miśnia, Dresno, Praga, Łużyce).

Oprócz zakwaterowania możecie Państwo u nas spotkać się z kontrahentami, współpracownikami czy znajomymi. Oferujemy bazę szkoleniową, atrakcyjne pakiety dla grup oraz wyśmienitą kuchnię.

Obiekt przystosowany jest na potrzeby osób niepełnosprawnych, dysponuje ogrodem wraz z olbrzymią altaną i grillem.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć - Motel ŁużyckiW powyższej galerii umieszczone sa wybrane zdjęcia. O ile chcesz, aby zdjęcia z Twojego pobytu u nas zostały opublikowane na stronie daj nam o tym znać. Chętnie utworzymy osobną galerię lub dołączymy Twoje fotografie do odpowiedniego albumu. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami z pobytu u nas i przesyłania referencji.